Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 10 gru 2022, 3:53

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 10 gru 2011, 14:13 
Kiper
Awatar użytkownika

Poniewaz wiekszosc z nas zna te herbaty wylacznie z królujących w Polsce brunatnych , tracacych ryba strzepków, zamieszczam link do chinskiego sklepu z duzym wyborem tych herbat.

Troche nie ten dzial, ale chodzi mi o zaprezentowanie roznorodnosci form i producentow.

Herbaty mozna przegladac albo w ramach kategorii (Raw i Ripe) albo poszczególnymi producentami, juz bez podzialu na kategorie.

Im starsza herbata tym drozsza, co widac, ale nie wszystkie kilkuletnie herbaty osiagaja polepszenie jakosci uzasadniajace wzrost ceny - co tez mozna zaobserwowac.
Widac rowniez, ze herbaty z niektorych plantacji sa ze wzgledu na wysoka jakosc i walory smakowe, bardzo drogie juz zaraz po wyprodukowaniu.

htp://www.yunnansourcing.com/store/cat ... ry=6634494

Życze milego przegladania.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 11 gru 2011, 15:36 
Zwijacz herbaty
Awatar użytkownika

Ale ich tutaj dużo! Nie wiedziałam, że jest aż tyle rodzajów tej herbaty. Aż się chyba skuszę na pu erha lepszego. Które są Twoimi ulubionymi?

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 11 gru 2011, 16:38 
Kiper
Awatar użytkownika

Camellia pisze:
Ale ich tutaj dużo! Nie wiedziałam, że jest aż tyle rodzajów tej herbaty. Aż się chyba skuszę na pu erha lepszego. Które są Twoimi ulubionymi?

Ulubione, to trudno określic, poniewaz mam czesto chęc na rozmaite smaki.
Ze znanych i sprawdzonych moge polecić

Aromatyczne, lekko orzechowe i z nutami zywicy
htp://www.yunnansourcing.com/store/pro ... oduct=1645 Obrazek
htp://www.yunnansourcing.com/store/pro ... oduct=1697 Obrazek

Bardziej smietanowe w smaku to
htp://www.yunnansourcing.com/store/pro ... oduct=1493 Obrazek
htp://www.yunnansourcing.com/store/pro ... roduct=326 Obrazek

Smietankowate, z głebia smaku, mimo mlodego wieku

htp://www.yunnansourcing.com/store/pro ... oduct=1495 Obrazek

Z surowych, jeszcze bez efektów zmian wynikajacych z dojrzewania.

htp://www.yunnansourcing.com/store/pro ... roduct=980 Obrazek(jedno tuo na probe)
htp://www.yunnansourcing.com/store/pro ... oduct=1380 Obrazek

Z kilkuletnich nieco dojrzałych Raw jeszcze nie mam typów do polecania.
Wszystko powyzej to sprawdzona "srednia półka" o cenie adekwatnej do jakosci.

Moge doradzic jeszcze czajniczki o pojemnosciach odpowiednich do parzenia metoda gong fu.

htp://www.yunnansourcing.com/store/pro ... roduct=571 Obrazek
htp://www.yunnansourcing.com/store/pro ... oduct=1636 Obrazek

No i mozna zamawiac próbki 10 lub 25 gram. przy wielu pozycjach, jesli zainteresuje Cie któras z niewymienionych, drozszych herbat.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 21 gru 2011, 9:06 
Zwijacz herbaty
Awatar użytkownika

Duże te cake'ki, chyba faktycznie najlepszym, wyjściem jest zamówienie kilku próbek. Powiedz jeszcze jaka tam jest najtańsza przesyłka, bo nie mogę znaleźć cennika.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 21 gru 2011, 9:52 
Kiper
Awatar użytkownika

Camellia pisze:
Duże te cake'ki, chyba faktycznie najlepszym, wyjściem jest zamówienie kilku próbek. Powiedz jeszcze jaka tam jest najtańsza przesyłka, bo nie mogę znaleźć cennika.

Wychodzi SAL okolo 18-20$ za kilogram.
Najlatwiej zalozyc konto i wrzucic to, czym jestes zainteresowana do koszyka, pozniej przejsc do realizacji zamowienia i przed jego zakonczeniem (zatwierdzeniem) jest status z kosztami transportu - tam mozna zmienic na inna dostawe niz domyslne duze paczki. Koszt zmienia sie skokowo - casem dodanie 25 g. powoduje przeskok o kilka dolarow - warto poswiecic czas na dopasowanie zawartosci zamowienia, zeby zamowic najwecej najnizszym kosztem, nie zatwierdzajac zamowienia tylko wracajac do koszyka zeby zmieniac sklad.

Same probki sa kosztowne - tez sie placi kilka $ za transport kazdej. Najsensowniej sobie wyliczac laczny, z kosztami transportu, koszt zakupu calosci i z tego sprawdzac ile kosztuje lacznie herbata . Przy samych probkach wyjda bajonskie sumy w przeliczeniu na kilogram.Dwie- trzy rozmyja sie w ogolnym koszcie.

Z niedojrzalych polecam jeszcze ten zastaw probek (zakladka mozna zmienic opcje na probki).

htp://www.yunnansourcing.com/store/pro ... oduct=1595

Najrozsadneij jest kupic jedno duze ciastko, ze trzy rozne ciastka czy luz 100g i ze dwie gora trzy probki. I czekac okolo miesiaca na dostawe :).

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.