Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 19 lis 2018, 8:46

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 16 lut 2012, 19:47 
Kiper
Awatar użytkownika

ten konkretny który pokazał Krzysztof jest okropny.po 7 miesiącach dorastania tego malenstwa pozbyłem się smaku skarpetek:)

Herbatyzm jest kultem piękna, które daje się odnaleźć w codziennej, szarej egzystencji. Wdrąża poczucie czystości i harmonii, tajemnicę wzajemnej życzliwości. Jest nieśmiałą próbą osiągnięcia czegoś znośnego w naszym nieznośnym życiu.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 16 lut 2012, 20:27 
Kiper
Awatar użytkownika

cha pisze:
ten konkretny który pokazał Krzysztof jest okropny.po 7 miesiącach dorastania tego malenstwa pozbyłem się smaku skarpetek:)

To "jest", czy "byl", okropny?
Po pozbyciu sie aromatow fermentacyjnych smak i zapach byl juz zadawalajacy?

Sadze, ze eherbata powinna juz zaczac oznaczac osobno sprzedawane kolejne partie Pu Erh, podajac dokladniej ich wiek i rozdzielajac jako osobne produkty, wzglednie, jesli kolejna partia wchodzi na pusty magazyn, uaktualniajac te dane na stronie. Jesli w 2010 kupilem przykladowo Pu Erh prasowany w 2007 roku i smakowal mi, nie oznacza, ze identycznej marki, prasowany np. w polowie 2011 i zakupiony wiosna 2012 bedzie tez mi smakowal. Jest to bardzo istotne zwlaszcza przy ripe, gdzie nalezaloby podac i date fermentacji i date sprasowania. Raw i tak, jesli maja mniej niz te 4-5 lat, maja smak zalezny jeszcze glownie od samej jakosci lisci, a nie od dlugosci przechowywania.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 16 lut 2012, 20:44 
Kiper
Awatar użytkownika

haha:) nie wiem jak to określić...no jak poczekalem te kilka miesięcy to był pijalny:) a co do dat zbiorów to masz rację.

Herbatyzm jest kultem piękna, które daje się odnaleźć w codziennej, szarej egzystencji. Wdrąża poczucie czystości i harmonii, tajemnicę wzajemnej życzliwości. Jest nieśmiałą próbą osiągnięcia czegoś znośnego w naszym nieznośnym życiu.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.