Reklama opracowania środowiskowe
Dzisiaj jest 23 sie 2017, 3:30

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 25 lis 2014, 12:08 
Administrator
Awatar użytkownika

Pochwały: 3
Co jakiś czas powraca mi pragnienie kawy, które trwa 2-3 tygodnie. Piję wtedy kawę z dripa ziarna, które sam mielę staaarym ręcznym młynkiem. Preferuję średnie i lekkie palenie. Kawy ulubionej nie mam, ciężko o niej mówić, gdyż każda palarnia ewoluuje i kawa, którą palą zmienia się co jakiś czas, ciężko o stałość. Również gust (przynajmniej mój) zmienia się cyklicznie i raz napiłbym się esencjonalnego espresso, a innym razem duży kubek lekko palonej kawy z dripa oglądając film.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 19 maja 2015, 12:53 
Zbieracz herbaty

Ja kawę pijam sporadycznie ze względu na wysokie ciśnienie, ale dzięki temu mogę sobie pozwolić na zakup mojej ulubionej ekologicznej http://sklep.jestemspamerem.pl/kawa/kawa-z ... 50g-ziarno Mielona przed samym zaparzeniem dostarcza niezwykłych doznań smakowych a aromat roznosi się po całym domu.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 06 gru 2016, 9:58 
Zbieracz herbaty

tez lubię kawę z ekspresu ciśnieniowego. Nie lubię kaw kwaśnych i czasami z tego powodu mam problem z klasyczną arabicą

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 19 gru 2016, 14:22 
Zbieracz herbaty

Z ekspresu ciśnieniowego jest najlepsza. Tutaj jest fajny artykuł o dobrej kawie: http://blog.aqua-logic.pl/2016/12/14/ar ... -ekspresu/
Polecam poczytać.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 18 sty 2017, 14:22 
Zbieracz herbaty

dlaczego? a co to ciśnienie za efekty daje? Muszę to sprawdzić, żebym zaraz nie musiał potrzebować pomocy takich przyrządów jak https://www.medyczny.pl/manufacturer/seca

Ostatnio zmieniony 14 lut 2017, 17:13 przez marioo, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 21 sty 2017, 15:50 
Zbieracz herbaty

Lubię kawę i pijam kilka razy w tygodniu. Niestety kawa kupiona w marketach po 500 g za 6 czy 7 złotych nie nadaje sie do picia. Jest po prostu kwaśna i nie dobra w smaku, mam wrażenie, że są to odpady poprodukcyjne. Kawa dobra jakościowo kosztuje nie oszukujmy się. Ja kupuję kawę w tym sklepie www.swiatkawyiherbaty.com.pl Nie zawiodłem się jeszcze na jakości, nie są kwaśne i co ciekawe jest duży wybór kaw smakowych. Uwielbiam kawę o smaku śliwki w czekoladzie a z takich nie smakowych to Etiopia Polecam wszystkim smakoszom kawy

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 02 maja 2017, 14:19 
Zbieracz herbaty

nescafe w malych sloiczkach i cafe creme tej samej firmy piłem ostatnio z cateringu

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 20 cze 2017, 12:37 
Zbieracz herbaty

Moja ulubiona to zdecydowanie kawa smakowa we wszelkich formach. Wiem, że wiele osób uważa to za herezję, ale co tam. Ilu ludzi tyle gustów.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 21 cze 2017, 18:56 
Zbieracz herbaty

ja najbardziej lubię czarną mocną kawę bez mleka i cukru.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.