Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 07 paź 2022, 0:18

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 23 sie 2021, 8:44 
Kiper

Pij którą lubisz a poprawę metabolizmu najlepszy będzie ruch, a na redukcję masy ciała deficyt kaloryczny i zmiana nawyków.
Bardzo dobre działanie oczyszczajace organizm mają te zioła
htp://kredensziolowy.pl/produkt/cistusherbs/
Zauważysz przede wszystkim lepszą prace jelit.
W badaniach herbata miała faktycznie działanie lekko zmniejszające masę ciała, ALE... część badań jest na szczurach, a dwa w badaniach używano ekstraktu, czyli czegoś co ma duże stężenie różnych związków. Raczej nie jesteśmy w stanie osiągnąć tego pijąc herbatę oczywiście warto ją pić tak czy tak, ale nie oczekiwałabym cudów :)

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 01 wrz 2021, 8:11 
Zbieracz herbaty

Jeżeli miałabym podać herbatę odchudzającą, to na pewno Pu-erh. Pijąc ją widziałam efekty. Oczywiście do tego ćwiczenia i dieta, ale jak dodatkowo piłam tę herbatę to odchudzanie szybciej szło i to było widać. :D Tylko nie można z nią przesadzić, bo w za dużych ilościach dziennie podziała przeczyszczająco.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 30 wrz 2021, 13:53 
Zwijacz herbaty

Myślę, że faktycznie coś może być na rzeczy, ale najbardziej ważna jest dieta. W moim przypadku najbardziej trafna okazała się dieta norweska jadłospis htp://scandinavia.com.pl/dieta-norwes ... ekty-menu/ tutaj macie dostępny. Wyznaję zasadę smacznie i zdrowo, a na tej diecie w 100% tak jest :D

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 08 paź 2021, 14:14 
Kiper

Gromadząca się w nas tkanka tłuszczowa wpływa negatywnie na nasze funkcjonowanie całego organizmu. Pomóż sobie jak najszybciej
polecam pomoc operacja zmniejszania żołądka

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 08 lis 2021, 13:26 
Kiper

Jeżeli masz problem z samoakceptacją bądź potrzebujesz wsparcia
nie zwlekaj i skorzystaj z świetnej pomocy psychoterapia chrześcijańska online

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 18 sie 2022, 13:54 
Zbieracz herbaty

Zawsze chciałam mieć jak koleżanki szczupłą i zdrową sylwetke, dzięki htp://zomerska.pl/zapotrzebowanie-kal ... alkurator/ stało się to możliwe. Otrzymałam zbilansowaną dietę która dostarcza wszystkich składników odżywczych. Świetnie się czuję, nie chodzę głodna a to właśnie dzięki dobrej ilości kalorii. Polecam

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 21 wrz 2022, 12:24 
Zbieracz herbaty

szczerze mowiac nie za bardzo wierze w takie wlasciwosci. Mnie udalo sie schudnac bez takich roznych cudow na kiju. Podstawa zdrowego odcudzania to ruch. Eksperci zaznaczaja, ze warto robic minimum 10 tysiecy krokow dziennie. To wcale nie jest zas tak mało, jak sie moze wydawac. Ogolnie warto spacerowac. Im wiecej, tym lepiej. Poza tym trzeba spozywac takie dania, ktore beda dobrze dopasowane do konkretnej osoby pod kątem kalorii. Bez wizyty u dobrego dietetyka sie generalnie nie obejdzie. Nie trzeba poza tym wydziwiac. Dla mnie herbata ma sie kojarzc z czyms milym i przyjemnym, a nie z odchudzaniem. Inna sprawa jest taka, ze nie za bardzo wierzę, ze sama herbata zdziala tutaj cuda. Pewnie tylko jako dodatkowy "wspomagacz"

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.