Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 20 paź 2021, 17:02

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 25 sty 2020, 14:18 
Zbieracz herbaty

a według mnie to jest naprawdę fajny pomysł na prezent. Możesz dołożyć do tego elegancką filiżankę lub kilka filiżanek. Z tego, co pamiętam to moja ciocia otrzymała coś takiego na prezent od mojego wujka. On sporo podróżuje i kupił właśnie kilka eleganckich filiżanek, naprawdę bardzo pięknie oraz elegancko zdobionych. Do tego dołożył paczkę herbaty. Ciocia była naprawdę bardzo zadowolona, co pokazuje, że jest to jakaś opcja na prezent, która może zdawać egzamin

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 23 mar 2020, 8:53 
Zbieracz herbaty

Cześć, baaardzo polecam sklep Hontin (sprzedają na allegro albo można się kontaktować z nimi przez facebooka) - ostatnio kupiłam herbaty dla moich dziadków i byli zachwyceni... Piękna etykieta, wszystko starannie zapakowane i prawdziwa, pyszna herbata!!! Widać, ze ktoś wkłada w to serce :)

htp://allegro.pl/oferta/herbata-zielo ... 9091006942

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 13 kwie 2021, 12:55 
Kiper

A może filiżanki Bolesławiec?
htp://andyceramika.pl/filizanki-spodki

Filiżanki pochodzą z manufaktury ceramicznej w mieście Bolesławiec, w której maluje się ceramikę już od XIV wieku. Przetrwała wiele zawirowań. Ceramika nigdy nie wychodzi z mody, wręcz wskazane jest łaczenie ze soba różnych kubeczkow i talerzy.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 28 maja 2021, 10:51 
Zbieracz herbaty

MarekG pisze:
Na pewno ten sklep jest rzetelny.
Co do herbat to wybrałaś podstawowe herbaty czarne - co nie znaczy, że złe.
Wszystkie są naturalne i bez dodatków. Oznacza to, że jeżeli kubki smakowe Twojego chłopaka są przeciętne, to smak może wydać mu się podobny.
Na 250ml przyjmuje się około 2gram herbaty liściastej, co w praktyce oznacza pełną łyżeczkę (małą, nie stołową). Czyli plus minus 25 torebeczek.
Co do parzenia - czarna herbata jest najmniej wydatna i nie zaleca się jej wielokrotnego parzenia.
Co prawda drugi raz też się uda, ale trzeba potrzymać liście w wodzie znacznie dłużej (np. 10 minut).

Dziewczyna, która kupuje swojemu facetowi herbatę liściastą na prezent to skarb :)

coraz więcej takich :) a herbata nabiera nowego znaczenia :P

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.