Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 01 gru 2022, 1:28

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 13 lip 2016, 22:33 
Zbieracz herbaty

Jak w temacie. Czy macie doświadczenie z takowymi i możecie jakieś polecić. Chętnie wysłucham wszystkich wypowiedzi.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 25 lip 2016, 2:17 
Partner
Awatar użytkownika

Nie ma takich herbat które można nazwać odchudzające, ale są tak zwane herbaty “wspomagające” odchudzanie czyli takie które w jakimś procencie pomagają w przyśpieszaniu metabolizmu (przemianę materii) i w ten sposób pomagają w zrzuceniu wagi lub jej utrzymaniu.Samo uprawianie sportu np. bieganie ,sporty siłowe, spalają niewielkie ilości tkanki tłuszczowej , więc musimy połączyć wiele czynników razem aby osiągnąć wymarzony cel i stracić zbędne kilogramy.
W 100% odchudzające jest czynne uprawianie sportu + dieta i na koniec możemy dodać taką herbatę lub zioła przed posiłkiem.Osoby które mają problem z wypróżnieniem z powodu złego odżywiania się, stresu itd. korzystają z takich herbat, lepsze to niż produkty chemiczne w kapsułkach.Prowadzę sklep mamy takie herbaty w naszym asortymencie i są opisane jako wspomagające odchudzanie, a nie odchudzające i nadal otrzymujemy e-maile typu “czy po piciu tej herbaty stracę zbędne kilogramy?”?!?! :( . Najgorsze jest to ze przez zły marketing jaki jest stosowany np. w Polsce ludzie już nie rozróżniają znaczenia słów wspomagające odchudzanie od odchudzające dla nich to jedno i to samo.Kilka razy rozmawiałem z moim producentem, źródłem na Sri Lance w tej sprawie i zostało jasno powiedziane że herbaty odchudzające nie istnieją, herbaty wspomagające odchudzanie ,przyśpieszające metabolizm, oczyszczające z toksyn tak istnieją z całą pewnością.A więc jeśli szukasz herbat wspomagających odchudzanie to radzę wybranie kilku rodzai , stworzyć cykl np. tygodniowy z przerwą a wtedy sama ocenisz która z nich działa na Ciebie najlepiej.

Pozdrawiam Hyleys

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 28 sie 2016, 21:04 
Zbieracz herbaty

ja tam nie wierzę w herbaty które mają jakikolwiek wpływ na odchudzanie naszych organizmów. W htp://skupautpomorskie.net byłem ostatnio i spotkałem tam koleżkę który ileś lat już takie pije, mówi że to ściema.

Ostatnio zmieniony 07 sty 2017, 16:31 przez Kostek32, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 14 paź 2016, 9:51 
Zwijacz herbaty

ja teraz potrzebowałam jakies herbatki, ktora wspomoże moją dietę. Postawiła na razie na herbatę białą z cytryną. Mam nadzieje, ze bedzie ok. Wszedzie czytam, ze ma kofeine, witamine c, antyoksydanty.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 17 paź 2016, 10:15 
Zbieracz herbaty

Zgadzam sie ze zdaniem, ze herbata nie bedzie odchudzac sama w sumie. Moze wspomagac odchodzenie. Tak robhią te różne herbaty slim, detox, purify. One maja w skladzie rozne zioła np. zielona herbate, pokrzywe, yerbe czy pu erh

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 19 paź 2016, 10:05 
Zbieracz herbaty
Awatar użytkownika

ja pije sencha. Ma duzo witaminy c, zmniejsza poziom cholesterolu, oczysza z toksyn i jest antyoksydantem. Tak wyczytalem i tego się trzymam ;)

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 25 paź 2016, 14:52 
Zbieracz herbaty

Gorąco polecam yerba mate. co prawda to nie herbata ale działa :)

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 04 lis 2016, 11:25 
Zbieracz herbaty

Yerba wchodzi w skład takich herbatek wspomagających odchudzanie, więc pewnie jakoś działa, jak producenci to wykorzystują

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 08 lis 2016, 11:38 
Zbieracz herbaty

a jakie są takie ziołowe herbatki z yerbą? sama yerba mi nie smakuje

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 12 lis 2016, 20:13 
Zbieracz herbaty

Możesz po prostu kupić osobno zioła i yerbę i sama robić mieszanki, wyjdzie taniej niż w przypadku gotowych produktów. Jeśli nie chcesz, to np. yerba Pajarito ma wariant z ziołami. Moim zdaniem yerba mate dobrze smakuje np. z miętą i odrobiną stewii.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.