Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 20 paź 2021, 17:14

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 09 lut 2012, 13:44 
Kiper
Awatar użytkownika

Matrix jakież to herbaty kupujesz za 150-200zł miesięcznie???

Ja miesiąc w miesiąc przynajmniej 30zł (na herbaty do codziennego popijania), a co trzeci jakieś 100zł-150zł. Byłoby to znacznie więcej, ale na razie niema na to funduszy.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 13 lut 2012, 20:29 
Kiper

cha pisze:
Ojjj. Wybacz matrix ale naprawdę widać lekkie amatorstwo w Twych słowach. Herbaty które Krzysztof kupuje - starczają mu na lata. Te które on kupuje, dojrzewają z wiekiem. I to co robi Krzysztof nazwałbym bardziej oszczędzaniem a nie kupowaniem herbat słabych jakości jak to chyba lekko zasugerowałeś. Kupuje młode, tanie herbaty - które dojrzewają na jego oczach/języku. Widzi jak smak się zmienia przez kolejne lata dojrzewania.

Ale za to jestem ciekaw strasznie jakie to ty herbaty pijesz i z jakiego źródła;)

Każdy jest inny i kupuje to co lubi zależnie od tego ile może wydać na herbatę , nikt nie ma prawa mu narzucać jaką herbatę ma pić.

matiwan pisze:
Matrix jakież to herbaty kupujesz za 150-200zł miesięcznie???

Ja miesiąc w miesiąc przynajmniej 30zł (na herbaty do codziennego popijania), a co trzeci jakieś 100zł-150zł. Byłoby to znacznie więcej, ale na razie niema na to funduszy.

Kupuje przeróżne herbaty, najczęściej takie których nie piłem aby poznać ich smak.Wydaje sporo bo nie tylko ja piję herbatę ale także moja żona.

Połączyłem posty /Admin

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 13 lut 2012, 22:02 
Kiper
Awatar użytkownika

Ale ja pytam o konkretne rodzaje, czyli nazwy herbat.
I gdzie kupujesz?? (z ciekawości)

P.S. Nie dubluj postów!!

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 19 lut 2012, 21:15 
Kiper
Awatar użytkownika

Ponawiam pytanie matrix! ;)

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 19 lut 2012, 22:52 
Kiper
Awatar użytkownika

Tak obliczyłem...przez najbliższe 2/3 miesiące jakieś 300 zł przeznaczę na herbaty...ohhh.

Herbatyzm jest kultem piękna, które daje się odnaleźć w codziennej, szarej egzystencji. Wdrąża poczucie czystości i harmonii, tajemnicę wzajemnej życzliwości. Jest nieśmiałą próbą osiągnięcia czegoś znośnego w naszym nieznośnym życiu.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 22 lut 2012, 14:09 
Partner
Awatar użytkownika

Przy opracowywaniu systemu prenumeraty herbat - prowadziliśmy badania i okazało się, że średnie spożycie herbaty w miesiącu oscyluje w granicach 25-30 zł.
W przypadku smakoszy dużo pijących wartość zakupów wzrasta nawet 3 krotnie w miesiącu.
Dla smakoszy dużo pijących opracowaliśmy też Smaczną Paczkę XL :D

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 22 lut 2012, 19:43 
Kiper
Awatar użytkownika

Za przeproszeniem WYPAD ze spamem.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 22 lut 2012, 20:59 
Plantator
Awatar użytkownika

Pochwały: 3
dokładnie tak, trochę tak mało dyskretna ta reklama ;>

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 23 lut 2012, 10:23 
Kiper
Awatar użytkownika

Smak_Sztuki_pl pisze:
Przy opracowywaniu systemu prenumeraty herbat - prowadziliśmy badania i okazało się, że średnie spożycie herbaty w miesiącu oscyluje w granicach 25-30 zł.
W przypadku smakoszy dużo pijących wartość zakupów wzrasta nawet 3 krotnie w miesiącu.
Dla smakoszy dużo pijących opracowaliśmy też Smaczną Paczkę XL :D

Ciekawe badania :)

A co ze "smakoszami" pijacymi nieduzo, ale herbaty wysokiej jakosci?
Takie, ktorych nie upycha sie do "paczki xxl" bo za spora cene kupuje sie nieduza wagowo ilosc satysfakcjonujacej herbaty?

Oraz z osobami kupujacymi okresowo wieksze ilosci pojedynczej herbaty sredniej jakosci (chociaz i tak o niebo lepszej niz wiekszosc oferowanej w "herbaciarniach") dzieki duzemu opakowaniu majac ja w stosunkowo niskiej cenie przy przeliczeniu na 100g.

Mi juz np. powoli ustala sie struktura kupowanych w wiekszych ilosciach tanszych herbat "na codzien" z roznych rodzajow, ktore uzupelniam pojedynczymi zakupami bardziej luksusowych, pitych okazyjnie.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 23 lut 2012, 16:16 
Kiper
Awatar użytkownika

Na przykład ja. Marzec kwiecień maj to okresy w których zamawiam herbatę. Przeznaczam wtedy jakieś 200/300 złoty na nią kupując herbaty na jakieś 6/7 miesięcy. W domu aktualnie mam pustki bo zostało mi jakieś 150 gram herbat. Tak więc dziś zamówiłem jeszcze sobie 200 gram do codziennego popijania. Przez najbliższe 2 miesiące mam zamiar przeznaczyć jakieś 200 złotych na jakieś bardziej warte uwagi herbaty Pewnie wyjdzie gdzieś z 200 gram. (choć te które dziś zamówiłem ciekawią mnie nieziemsko bo to Nepalskie FF'y). A pod koniec maja wybieram się do znajomego herbaciarza który prowadzi sklep to tam też nabędę pewnie z 300 gram herbat. I tych do dziennego picia i jakieś perełki.

Jest dokładnie tak jak mówi Krzysztof.

Herbatyzm jest kultem piękna, które daje się odnaleźć w codziennej, szarej egzystencji. Wdrąża poczucie czystości i harmonii, tajemnicę wzajemnej życzliwości. Jest nieśmiałą próbą osiągnięcia czegoś znośnego w naszym nieznośnym życiu.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.