Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 18 paź 2019, 0:39

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 27 kwie 2019, 10:22 
Zbieracz herbaty

Jak w temacie, jakie macie hobby? Co lubicie robić na co dzień?
Pytam, bo można powiedzieć, że są gusta i guściki z tego zakresu.
Jeden preferuje rower, drugi bieganie a trzeci jazdę na motocyklu.

Ostatnio zmieniony 01 maja 2019, 9:29 przez zarest, łącznie zmieniany 2 razy

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 27 kwie 2019, 21:52 
Zwijacz herbaty
Awatar użytkownika

Dużo, oczywiście herbata a następnie opowieści w różnej formie - seriale/filmy/gry/mangi.
Jak i dużo pomniejszych rzeczy, trochę robienie zdjęć, trochę podróżowanie.
Hodowla roślin - chociaż to jest coś w co dopiero chciałbym się zagłębić.

A co z tobą? :)

Mój kanał na youtube -
www.youtube.com/channel/UCKT2NkGMmYuOTBdVJnQhSVQ

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 28 kwie 2019, 19:21 
Zbieracz herbaty

Juz troche zyje na tym swiecie i powiem Wam szczerze, ze bez hobby to czlowiek by zwariowal. Na codzien pracuje w biurze wiec nie mam mozliwosci bycia w otoczeniu jakim bym sobie tego zyczyla. Czasami zastanawiam sie nad rzuceniem swojej pracy, wyjechaniem gdzies daleko by zapomniec o wszystkich problemach. Niestety aktualnie nie mam tylu wolnych funduszy by sobie na to pozwolic. Lubie natomiast spedzac czas z moimi znajomymi w roznych okolicznosciach. Najczesciej zdarza sie to w pubie ale ostatnimi czasy takze lubimy uprawiac wspolnie sport. Zrobilo sie troche cieplej wiec idealnie sprawdza sie tutaj rower. Nie ma nic lepszego niz dluzsza przejazdzka na lonie natury .. nie daleko mamy bardzo duzy las. Po godzinach zdarza mi sie czytac blogi o tematyce podrozowania i to jest cos czym chcialabym sie zajac w przyszlosci. Europa potrafi mocno dac po kieszni dlatego bardziej skupiam sie na Polsce. Bardzo wpadly mi w oko Bieszczady ze wzgledu na swietne krajobrazy, a takze mnostwo smaczkow takich jak bieszczady kolejka - ukazujaca je w pelni. Macie moze jeszcze inne rekomendacje jesli chodzi o gory? :)

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 16 maja 2019, 6:24 
Zbieracz herbaty

Mam wiele zainteresowań i w sumie trudno tutaj podać coś co mnie najbardizej z nich wszystkich pasjonuje bo na pewno są to
czytanie książek
bieganie ( pracuję w biurze w pozycji siedzącej tak wiec jak wychodzę z pracy to mam ochotę na takie aktywnosci bo dość już mam komputera i pracy przy nim)
jak również filatelistyka

Kiedyś zbierałem znaczki ze wszystkich dziedzin, obecnie jestem zdania, ze najlepiej skoncentrować się tylko na jednej dziedzinie. Na przykład na zbieraniu znaczków sportowych. Albo religijnych

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 07 paź 2019, 16:09 
Zbieracz herbaty

Moim jest ogórd, uprawa warzyw i owoców. W ogole to polecam zajrzeć na stronę https://ar.agro.pl Blog ma charakter doradczy, zawiera przydatne informacje, głównie filmiki, które w ciekawy sposób przekazują wiedzę pomagając osobom interesującym się rolnictwem być na topie z wszystkimi nowinkami.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.