Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 30 lis 2022, 23:57

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pierwszy biznes
PostZamieszczono: 22 maja 2021, 12:45 
Kiper

Wiadomo, że rodzajów firm jest bardzo dużo i każda firma czymś się od siebie różni, ale czy są jakieś punkty wspólne? Już tłumaczę, co mam na myśli. W wielu biznesach trzeba współpracować z innymi usługodawcami. Jeśli ktoś zajmuje się transportem albo handlem, wtedy trzeba znaleźć kogoś, kto zapakuje i zabezpieczy towar. Coś takiego jak tu htp://pakowarka.pl/wyroznione-produkty/
Znacie jakieś podobne przykłady? Chodzi o to, aby nie pominąć czegoś przy zakładaniu firmy. Jeśli znacie jakieś dobre poradniki dotyczące biznesu, to podsyłajcie. Chodzi o takie jak tu
htp://6krokow.pl/jak-zalozyc-wlasna-f ... -po-kroku/

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 15 cze 2021, 9:05 
Zwijacz herbaty

Pierwszy biznes zawsze bywa stresujący. Na pewno jeśli to jest miejsce w którym coś się produkuje to warto zainwestować w dobrej jakości maszyny. Myślę, że kompresor łopatkowy będzie odpowiednim zakupem, gdyż nie zajmuje dużo miejsca, jest cicha i przede wszystkim zużywa małą ilość energii elektrycznej. Co ważne , praca sprężarki sięga przebiegu 100 tysięcy godzin pracy do remontu kapitalnego dzięki prostej i zwartej budowie stopnia sprężającego.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 24 cze 2021, 8:52 
Zbieracz herbaty

to prawda wspópraca jest bardzo ważna ;p

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 16 paź 2021, 14:05 
Zwijacz herbaty

Od tamtego roku prowadzę z bratem gospodarstwo rolne i sprawdzamy mnóstwo ofert takich jak htp://agri-truck.pl/pl/522-mtz czyli sklepów z częściami do maszyn rolnych. W Agri-Truck oferta wydaje się bardzo atrakcyjna i zamierzamy zrobić zamówienie. Są tutaj osoby które korzystały z tej oferty?

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 15 gru 2021, 20:12 
Zwijacz herbaty

Na pewno w każdej firmie warto mieć na wyposażeniu apteczkę pierwszej pomocy, która pomoże wam w nagłych przypadkach. Na stronie htp://www.sklepbhpippoz.pl/p2293,wyposazenie-apteczki-pierwszej-pomocy-pk1.html znajdziecie wyposażenie według obowiązujących norm. Wszystkie produkty w podstawowym wyposażeniu apteczki pierwszej pomocy posiadają CE a wyposażenie wyprodukowane zostało zgodnie z normami UE i mają 5 letnią przydatność.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 19 sty 2022, 13:17 
Kiper

Z jakich nowoczesnych rozwiązań dla biznesu korzystacie w przypadku Waszych firm i dlaczego? Zainteresowanym tematem mogę polecić bardzo interesujący artykuł na stronie - htp://tech360.pl/tech,ac99/dlaczego-w ... sowe,12081 .

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 21 sty 2022, 10:50 
Zbieracz herbaty

Skoro dopiero co zaczynasz prowadzić biznes to warto abyś wziął przydatne narzędzia. Np. na stronie htp://www.sellizer.io/pl/ znajdziecie narzędzie wspierające sprzedaż. Z takich narzędzi warto korzystać mając firme.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 30 lip 2022, 15:43 
Zwijacz herbaty

Dlatego tak bardzo się boję - pierwszy biznes to jak pierwsze dziecko - mało wiesz, a obowiązków masz sporo. Stąd też sobie ułatwiam wiele spraw i dlatego może warto będzie powiedzieć, że na przykład tutaj htp://netselekt.pl/ mam wyposażenie konieczne dla rozkręcenia sklepu. Jedno miejsce, a wszystko na raz. To mi się bardzo podoba.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 10 wrz 2022, 13:38 
Zwijacz herbaty

Sama ostatnio zastanawiałam się, od kogo mogłabym zamówić profesjonalne pokrywy dostępowe, studnie najazdowe i wszelkiego rodzaju uszczelnienia i kompensatory. Kolega podpowiedział mi, żeby wolnej chwili zgłosiła się do ponieważ oni mają w tym temacie spore doświadczenie i na pewno będą w stanie zapewnić rozwiązanie dopasowane do moich potrzeb. Kontaktuję się z nimi w wolnej chwili żeby poznać więcej szczegółów takiej współpracy

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 15 wrz 2022, 16:33 
Kiper

Jeżeli mogłabym dodać od siebie, to myślę że wiele przydatnych wskazówek oraz porad w zakresie prowadzenia własnej firmy znajdziecie na stronie tego portalu htp://bizpoland.pl/ . Jeżeli wcześniej o tym miejscu nie słyszeliście, to koniecznie sobie tam zerknijcie. Myślę że nie będziecie rozczarowani.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.