Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 01 gru 2022, 1:37

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 21 wrz 2022, 12:26 
Zbieracz herbaty

obawialabym sie teraz rozpoczynac jakis biznes. Sytuacja caly czas nie jest ustabilizowana. Wciaz nie wiadomo co z koronawirusem. Niby temat ucichl, ale na jesieni moze wrocic z podwójną mocą. Poza tym jest wojna na Ukrainie. Na razie nie otwieralabym zadnego biznesu. Oby ta cholerna wojna sie skonczyla, wtedy bedzie mozna pomyslec o tym na spokojnie

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 16 paź 2022, 8:01 
Zbieracz herbaty

Znalazłem świetna aplikację dla firm i myślę, że w Twoim przypadku będzie bardzo pomocna. Pozwala ona na delegacje rozliczanie online w prosty i przejrzysty sposób. Myślę, że pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko czas, ale też pieniądze ;) Sprawdź

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 22 paź 2022, 17:06 
Zbieracz herbaty

Jeśli chodzi o energię to aktualnie warto poszukać dostawcy, który zapewni firmie optymalizację kosztów. Ze względu na to, że energia wciąż drożeje istotnym czynnikiem jest także to, aby taki dostawca pilotował energetyczną transformacje. Dla mnie to dwie najistotniejsze kwestie

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 25 paź 2022, 9:04 
Zwijacz herbaty

Pierwszy biznes to zawsze niepewność, dlatego mi się wydaje, że warto się najpierw do niego odpowiednio przygotować. Dlatego zerkam sobie na coś takiego jak zmiany w ksh , bo to muszę mieć obcykane. I mam nadzieję, że z czasem się to wszystko uda. I że będę mimo wszystko mogła się rozwijać.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 09 lis 2022, 21:22 
Zwijacz herbaty

Wiesz co, jeżeli zależy ci na porządnych pokrywach najazdowych, to myślę że najciekawszą ofertę pod tym względem bez problemu znajdziesz na stronie tej firmy htp://pokrywynajazdowe.pl/ Mają wiele ciekawych rozwiązań do zaproponowania, więc myślę że nie będziesz rozczarowany. Daj znać, co na ich temat uważasz

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 13 lis 2022, 9:35 
Kiper

Moim zdaniem, wiele ciekawych artykułów związanych z biznesem można znaleźć na stronie tego bloga htp://bizpoland.pl/. Poleciła mi to miejsce moja znajoma i muszę przyznać, że jest tam wiele ciekawych artykułów. Zerknijcie sobie tam, a myślę że nie będziecie rozczarowani informacjami tam zawartymi.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.