Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 10 gru 2022, 3:54

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Studia i praca
PostZamieszczono: 23 mar 2021, 10:40 
Kiper

Czy któraś z was studiuje lub studiowała zaocznie? Chciałbym wiedzieć, czy jest ciężej? Czy nie żałujecie że nie poszłyście na dzienne? Co was skłoniło do zaocznych? Czy pracodawcy patrzyli przez to na was gorzej? Powiedzcie mi jak najwiecej na ten temat
Mam dylemat ponieważ nie do końca chce wyjeżdżać, a jedyny kierunek, który mnie interesuje jest w innym mieście. Dlatego rozważam dojazdy tam na studia zaoczne.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 23 mar 2021, 12:26 
Kiper

Byłam na studiach stacjonarnych i łączyłam to z pracą ale tylko na weekendy i w piątki po południu, nie mogłam sobie nic zaplanować i moja organizacja leżała, teraz jestem na zaocznych i pracuje od poniedziałku do piątku i jest super.

Jeśli brakuje Ci pieniędzy polecam kredyty studenckie. Kredyty takie mają korzystne oprocentowanie. Opisane jest to tutaj

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 06 kwie 2021, 10:17 
Zbieracz herbaty

Niezła sprawa z tymi studiami.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 09 cze 2021, 20:05 
Zbieracz herbaty

W sumie wszystko dzisiaj idzie pogodzić, czyż nie? Ja studiuje pedagogikę, a wolnej chwili sprzedaje kosmetyki avon . Sporo koleżanek się nimi interesuje, także nie powiem... Zawsze ten grosz dodatkowy jest... A wy jak sobie dorabiacie?

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 15 wrz 2021, 7:25 
Zwijacz herbaty

Mam pytanie. Co sądzicie o takim trybie nauczania - htp://ult.edu.pl/studia-online/ ?
Czy na takiej zasadzie rzeczywiście można się kształcić skutecznie?
Wiem, że teraz stacjonarnie wszystko jest utrudnione - czy jednak internetowo da się osiągnąć to samo?

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 30 wrz 2021, 9:05 
Zwijacz herbaty

Z pewnością da się to pogodzić. Jak będziecie szli do pracy to z pewnością spotkacie się z czymś takim jak umowa b2b więc htp://portal.forumpraca.pl/praca-w-po ... trakt-b2b/ tutaj zachęcam wejść i trochę poczytać na ten temat. Dobrze jest być przygotowanym i wiedzieć co konkretnie się podpisuje.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 15 gru 2021, 11:19 
Kiper

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem chciałbym polecić pierwsza w Polsce szkołę oferującą kompleksowe kursy przygotowujące do studiów za granicą w prestiżowych uczelniach. Na stronie znajdziecie kurs SAT oraz wiele innych kursów przygotowujących.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 30 gru 2021, 14:00 
Zwijacz herbaty

Co sądzicie o takiej formie studiowania - htp://ult.edu.pl/studia-online/
To faktycznie jest skuteczne? Robię teraz kurs językowy i w tym przypadku to się sprawdza, ale czy tak samo jest przy studiowaniu? Podzielicie się doświadczeniami? Ktoś tak się uczy?

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 16 mar 2022, 16:19 
Zwijacz herbaty

Jeśli chodzi o pracę to jeśli jej poszukujecie to może powinniście sprawdzić na stronę htp://www.bluecollar.pl/aktualnosci/ to blog gdzie są ciągle umieszczane aktualności. Poczytacie sobie te artykuły bo są pomoce i ciekawe.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 10 lip 2022, 10:35 
Zbieracz herbaty

W dzisiejszych czasach wiele osób łączy studia z pracą, wybiera wówczas naukę w trybie zaocznym. I jest t6o jak najbardziej możliwe także w przypadku kierunków medycznych takich jak na przykład fizjoterapia. Jeśli szukacie dobrej uczelni w stolicy to warto zerknąć na Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Wysoki poziom, rozsądne czesne, doświadczeni wykładowcy.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.