Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 10 gru 2022, 3:30

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 10 mar 2021, 10:24 
Kiper

Hej, schudłam ostatnio bardzo dużo w dość krótkim czasie (bez obawy - naprawdę zdrowo) ale potrzebuje ujędrnić ciało bo choć skóra w naprawdę świetnym stanie to fajnie byłoby to nowe ciałko trochę wyrzeźbić, potrzebuję na początek kilka prostych ćwiczeń, głównie na brzuch, uda i tyłek ktoś coś?? Od razu napisze że nie mam czasu na godzinne treningi, mam powiedzmy max 15 minut dwa razy dziennie więc fajnie jakby to były konkretne ćwiczenia w konkretnych seriach

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 10 mar 2021, 10:59 
Kiper

Nie da się zdrowo schudnąć bardzo dużo w krótkim czasie - bo zdrowa utrata wagi to średnio 2-4kg miesiąc .więc kwestia ile ty straciłaś w jakim czasie . Jeśli chcesz ujedrnic ciało to obowiązkowo trening siłowy mocny i zrobi on swoje bez znaczenia czy będziesz na masie czy na zerze czy na deficycie .

Polecam wziąc pod uwagę trening elektrostymulacją htp://www.intime20.pl/ Daje dobre efekty w krótkim czasie.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 17 gru 2021, 10:34 
Zwijacz herbaty

Jeśli tylko masz na to miejsce, to zdecydowanie polecam - htp://www.hop-sport.pl/atlasy-do-cwiczen/ Wszystko do ogarnięcia bez większych kosztów, na spokojnie i bez komplikacji.
Może ćwiczyć więcej niż jedna osoba na raz. Efekty? To już zależy od ciebie.
Samo się nic nie zrobi, ale solidną pracą da się wyciągnąć wiele.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 28 cze 2022, 9:47 
Zwijacz herbaty

Różnego rodzaju sporty ogólnie mnie interesują, ale jedno podpowiem = woda to moja pasja. No i mam nadzieję, że uda mi się coś odpowiedniego znaleźć i wtedy pokocham aktywności jeszcze bardziej. Na razie takie htp://styl.fm/newsy/508447.co-to-jest ... jak-zaczac podpowiedzi czytam. To mnie mocno interesuje.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.