Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 08 gru 2022, 14:33

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 25 paź 2020, 11:47 
Kiper

Czy sa tutaj osoby, które zakładały sobie aparat w późniejszym wieku?

Nie załujecie?

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 27 paź 2020, 11:50 
Kiper

Sam zakładałem sobie aparat w wieku 29 lat. I zdejmowałem sobie prawie rok później. Wcześniej nie mialem pieniędzy na załóżenie aparatu. Potem musiałem sobie doleczyć kilka zębów i leczenie się przedłużyło przez wyjazd za granicę ( zdecydowałem sie na załównie w Polsce z uwagi na to, ze jest o wiele taniej niż za granicą).

Nie żałuję jednak bo obecnie mam proste zęby. Poza tym proste zęby są zdrowsze i nie psują się tak jak zęby krzywe.

Ze swojej strony polecam nie obawiać się założenia sobie aparatu ale po prostu skonsultować sprawę ze stomatologiem.

W przypadku mniejszych wad mozna się też ratować licówkami htp://www.ortoprotex.pl/licowka-czy-korona-co-wybrac/

Ostatnio zmieniony 05 lis 2020, 7:43 przez fell, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 30 paź 2020, 11:50 
Zbieracz herbaty

nigdy nie jest chyba za pozno na zalozenie aparatu ortodontycznego. Podobnie, jak poprzedni uzytkownik ja takze zakladalem go w poznym wieku. Wczesniej nie mialem za bardzo na to pieniedzy, a zawsze krzywe zeby byly dla mnie sporym kompleksem. Trzeba na pewno przygotowac sie na spore wydatki, bo leczenie jest kosztowne. U mnie trwa w sumie... do dzisiaj. Przez koronawirusa zdjalem aparat dopiero po prawie trzech latach. A teraz trzeba na noc nosic inny aparat. On sie chyba dokladnie nazywa retencyjny. Po to, zeby utrzymac efekty leczenia. Ogolnie samo noszenie nie sprawia problemow. Gorzej jest, jak sa dodatkowe elementy. Ja mialem rozne plytki, gumki. Ale ogolnie jestem zadowolony. Nie ma idealnie, bo ja mam dolna szczeke cofnieta do tylu, ale i tak jest o wiele lepiej niz na samym poczatku. Takze idz na konsultacje i dowiedz sie, ale wedlug mnie nie ma problemu, zeby nawet w stosunkowo poznym wieku zdecydowac sie i zalozyc aparat ortodontyczny

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 23 lis 2022, 12:57 
Kiper

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że warto zainteresować się również ofertą na stronie htp://ortodontica.pl/ Wiem, że oferują tam profesjonalne leczenie krzywego zgryzu w bardzo dobrej cenie. Skontaktujcie się z nimi, a będziecie w stanie poznać więcej szczegółów. Na pewno nie będziecie rozczarowani podjętym leczeniem w tym miejscu

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.