Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 16 gru 2018, 14:26

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 19 paź 2015, 10:24 
Zbieracz herbaty
Awatar użytkownika

Dzień dobry,

jako, że niedługo (druga połowa listopada) mój znajomy z Chin przylatuje do Polski i postanowiłem go troszeczkę 'wykorzystać', chciałbym zapytać czy ktoś z Was nie byłby zainteresowany poniższymi herbatami, które będę brał również dla siebie:

1. Huang Jin Gui oolong - 100g - 48 zł
2. Wuyi Shui Xian oolong - 100g - 57 zł
3. Alishan High-mountain oolong - 100g - 74 zł
4. Dong Ding oolong - 100g - 64 zł
5. Lan Gui Ren oolong - 100g - 38 zł
6. Li Shan oolong - 100g - 46 zł

Jeśli ktoś chciałby coś innego, a będzie tylko taka możliwość, to oczywiście możemy domówić - sam też chętnie popróbuję. :)

Piszę, ponieważ troszkę większe zakupy zawsze wychodzą taniej. Wszystkie powyższe herbaty kupował będę w jakości 'PREMIUM' u sprawdzonego sprzedawcy - a zakupów dokona Chińczyk z krwi i kości, więc nie spodziewam się żadnych niemiłych niespodzianek. No i na koniec najważniejsze - nie mam tu zamiaru na nikim zarabiać - żeby nie było wątpliwości, ceny ustalam na podstawie % udziału w opakowaniach poszczególnych herbat z zaokrągleniem do całych złotówek. Oczywiście przesyłka w Polsce wg. cennika Poczty Polskiej + cena koperty bąbelkowej (nie wiem ile kosztuje, ale to raczej będą groszowe sprawy).
Fajnie by było, korzystając z okazji, zamawiać w opakowaniach 250 lub 500g. Ważne, aby jednak całość nie przekroczyła 5 kg (chcę żeby przywiózł mi jeszcze kilka akcesoriów :P ), a jak wiemy waga bagażu jaki można ze sobą zabrać do samolotu jest dość ograniczona. :)

Także jakby ktoś był zainteresowany, to zapraszam do kontaktu i ustalimy wszystkie szczegóły. :)

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 19 paź 2015, 19:09 
Administrator
Awatar użytkownika

Pochwały: 3
Czy po 50g też da radę?

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 19 paź 2015, 20:21 
Zbieracz herbaty
Awatar użytkownika

Krzysztof pisze:
Czy po 50g też da radę?

Nie ukrywam, że wolałbym 100g, ponieważ do wyboru mam opakowania 100g, 250g i 500g. Nie chcę mniej niż 100g dla siebie, ale nie chcę też zostać z pozostałymi 200g z większego opakowania, bo to troszkę sporo jak dla mnie, a nie chcę robić zapasu na kilka lat - nie mówiąc już o kosztach... :)

Jakby znalazł się ktoś chętny na drugie 50g, to byłoby idealnie.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 17 mar 2016, 12:07 
Zbieracz herbaty

koszty są mega duże właśnie, nie da się tego jakoś taniej zorganizować? Często właśnie zamawiamy tego typu towary do http://taxclear.pl także bylibyśmy, my pracownicy tego biura rachunkowego bardzo bardzo wdzięczni.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 07 sie 2018, 18:37 
Zbieracz herbaty

no i konkret :)

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 14 sie 2018, 19:29 
Zbieracz herbaty

Ciężko by ceny były niskie, skoro to jest oryginalna chińska herbata z Chin właśnie. A i tak nie jest tak żle, bo spotykałem droższe w naszych rodzimych sklepach. ;)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.