Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 27 sty 2022, 14:35

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Biała herbata
PostZamieszczono: 02 sty 2012, 17:54 
Kiper

Czy wiecie ,że biała herbata ma właściwości antyoksydacyjne trzykrotnie wyższe niż herbata zielona. Spożywanie tej herbaty zapobiega przedwczesnemu starzeniu się, działa orzeźwiająco i pobudzająco na organizm a także wspomaga koncentrację.Czy pijecie białe herbaty ?

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 02 sty 2012, 19:05 
Zwijacz herbaty
Awatar użytkownika

A ty co tak oficjalnie? ;p

Piję czasami białe herbaty. Do tej pory próbowałam herbat kwitnących oraz cesarskiej perły, obie były aromatyzowane jaśminem co średnio mi pasuje. Wolę zielone, ale może to dlatego, że jeszcze nie piłam dobrej białej herbaty.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 03 sty 2012, 10:01 
Kiper
Awatar użytkownika

Camellia pisze:
A ty co tak oficjalnie? ;p

Piję czasami białe herbaty. Do tej pory próbowałam herbat kwitnących oraz cesarskiej perły, obie były aromatyzowane jaśminem co średnio mi pasuje. Wolę zielone, ale może to dlatego, że jeszcze nie piłam dobrej białej herbaty.

Te moga byc ciekawe.
Z tego co wiem, jakosc i dobor herbat z tego sklepu chwala.

htp://czajografia.pl/index.php?page=sk ... baty=biale

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 03 sty 2012, 17:33 
Kiper

No zapowiadają się interesująco ,ciekawi mnie ta druga herbata Zomba Pearls.Nie miałem styczności z nią wcześniej ,chyba nawet zdecyduje się na jej zakup aby się przekonać czy rzeczywiście ma przyjemny i słodki smak.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 04 sty 2012, 10:22 
Kiper
Awatar użytkownika

matrix pisze:
No zapowiadają się interesująco ,ciekawi mnie ta druga herbata Zomba Pearls.Nie miałem styczności z nią wcześniej ,chyba nawet zdecyduje się na jej zakup aby się przekonać czy rzeczywiście ma przyjemny i słodki smak.

Jesli juz bedziesz oplacal koszty dostway, to warto wg mnie zakupic rowniez te 20g Ceylon Silver Needles, bedacego wariacja bardzo dobrej znanej herbaty chinskiej. Pilem z Yunnan (czyli rowniez nie z oryginalnego regionu wytwarzania klasycznej odmiany) i bylem zadowolony. Na oryginal raczej mnie nie stac, to wole kupowac jawnie deklarowane nasladownictwa , niz podrobke udajaca "markowy" produkt.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 04 sty 2012, 19:24 
Kiper

W takim razie zdecyduję się na zakup obu herbat ,mam nadzieję że będę mile zaskoczony.Wiesz może jak długo trzeba czekać na wysyłkę zakupując u nich w sklepie i czy przy większych zamówieniach robią jakieś zniżki ?

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 04 sty 2012, 21:23 
Kiper
Awatar użytkownika

matrix pisze:
W takim razie zdecyduję się na zakup obu herbat ,mam nadzieję że będę mile zaskoczony.Wiesz może jak długo trzeba czekać na wysyłkę zakupując u nich w sklepie i czy przy większych zamówieniach robią jakieś zniżki ?

Czytalem jedynie pozytywne opinie na ich temat, osob do ktorych mam zaufanie.
Warto jeszcze podobno sprobowac Nepal Green Hill FF opakowanie 50g.

Gdy kiedys bede u nich zamawial, przetestuje rowniez czarne herbaty

htp://czajografia.pl/index.php?page=sk ... aty=czarne

Oolongi jak dla mnie zbyt drogie - zapewne warte swojej ceny, ale wolalbym jesli juz sprawdzic tajwanskie zestawy przykladowe np.

htp://www.ebay.pl/itm/Roast-Series-Tea ... 588cb14d5c

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 05 sty 2012, 15:15 
Kiper

Gdybym chciał spróbować wszystkich gatunków herbat z ich oferty musiałbym wydać kilkaset złotych ,a to spore pieniądze.Na razie zadowolę się tymi dwoma herbatami ,jak będą dobre to oczywiście spróbuję także innych :-)

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 08 sty 2012, 19:47 
Kiper

Chciałbym jeszcze zapytać o twoje zdanie ,którą z herbat białych i żółtych uznałbyś za najlepszą w smaku ?

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 08 sty 2012, 20:22 
Kiper
Awatar użytkownika

matrix pisze:
Chciałbym jeszcze zapytać o twoje zdanie ,którą z herbat białych i żółtych uznałbyś za najlepszą w smaku ?

Zolta pilem jedna - nie pamietam jaka - nie przypadla mi do gustu.

Z bialych raczej srebrne igly, ale pilem tylko te z yunnan - tylko kilka wersji paimutan z innych rodzajow bialych.
Pije glownie puerh, potem olongi i sporadycznie zielone - biale bardzo rzadko i nie kosztowalem roznych typow w celach poznawczych. tak wiec na bialych jako praktyk sie nie znam

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.