Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 27 sty 2022, 15:57

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 11 sty 2012, 17:18 
Kiper
Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o Czajografię to z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep.
Przemiła obsługa! (podczas zakupów wymieniłem z właścicielami chyba z 5emaili)
Jakość herbat bardzo dobra, zielona Nepal Green Hills niesamowicie aromatyczna i smaczna i wydajna, a cena?? Śmieszna...

Z białych zakupiłem u nich White Peony, była również bardzo dobra. Cena również śmieszna jak za taką jakość.

A do tego wszystko wspaniale zapakowane w stylowy firmowy kartonik który zapewne przyda się każdemu.

Każdą partię herbat najpierw sami właściciele testują, jeśli przypadną im do gustu to sprzedają, jeśli nie, to nie trafia do sklepu.

Oolongi które są dostępne w Czajografi pochodzą od Mistrza Hirumy i stąd ta cena, są na pewno niesamowite jak i inne dzieła Mistrza.

Z żółtych piłem dwie bądź trzy, ale żadna specjalnie mi nie smakowała.
Białych troszkę wypiłem, każda miała coś w sobie, nie potrafię jednak podać nazwy konkretnej którą uznałbym za najlepszą, podobnie jak nie potrafię podać jaka herbata zielona czy oolong jest najlepsza choć wypiłem już ich mnóstwo.

Każdy poza tym ma inny gust i musi sam popróbować.

Zakupy w Czajografii polecam.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 19 sty 2012, 16:52 
Kiper
Awatar użytkownika

Jeśli chodzi i białe to najbardziej popularne i w przystępnych cenach to Bai Mu Dan(Pai Mu Tan) i Shou Mei. Inne godne uwagi to na pewno drogie Yin Zhen'y, Hunan jak i Bai Hao i Paklum. Jednak najlepsza herbata biała jaką piłem to Biały Darjeeling który jest niesamowicie lekki.

Żółtych piłem może 6 z których najlepsza była Meng Ding Huang Ya. Później Huoshan Huangya i Junshan Yinzhen. A pierwsza jaką piłem to najbardziej popularna Huang Xiao.

Pozdrawiam Mateusza i Krzystofa;) Z tej strony Paweł - nie "dilmahowy" ;p;)

Herbatyzm jest kultem piękna, które daje się odnaleźć w codziennej, szarej egzystencji. Wdrąża poczucie czystości i harmonii, tajemnicę wzajemnej życzliwości. Jest nieśmiałą próbą osiągnięcia czegoś znośnego w naszym nieznośnym życiu.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 06 mar 2012, 14:51 
Zbieracz herbaty

Żółtej jeszcze nie miałam przyjemności spróbować, choć też słyszałam wiele zachwalających ją opinii. Białą pochłaniam ostatnio dość często, jeszcze się nie wgryzłam w temat i zaspokajam się na razie różnymi odmianami tej herbaty oferowanymi przez Liptona.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 06 mar 2012, 19:06 
Kiper
Awatar użytkownika

Z liptonem nie wgryziesz się w temat na pewno ;) .
Proponuję zakup prawdziwej białej herbaty, a nie kolejnych zmiotek liptona.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 25 cze 2012, 15:50 
Zbieracz herbaty

Wiem, że biała herbata ma bardziej skondesnowane właściości niż zielona, bo jest dłużej suszona, przez co jest dużo lżejsza nawet 2razy lżejsza od tego samego gatuntu zielonej.
ja osobiście wole herbaty z dodatkami niż zupełnie natralne (oczywiście tylko herbaty z całych liści nie żadna ściema z torebek xD) mistrzostwem świata jest biała z miętą i mango! ;)
gdzie można kupić żółtą? bo nigdy nie próbowałam i czy występują też z dodatkami?

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 25 cze 2012, 16:20 
Kiper
Awatar użytkownika

herbaciarka pisze:
ja osobiście wole herbaty z dodatkami niż zupełnie natralne (oczywiście tylko herbaty z całych liści nie żadna ściema z torebek xD) mistrzostwem świata jest biała z miętą i mango! ;)
gdzie można kupić żółtą? bo nigdy nie próbowałam i czy występują też z dodatkami?

A probowalas pic kompot?

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 25 cze 2012, 16:54 
Kiper
Awatar użytkownika

Hahahahaha;))

na eherbata kupisz;p

Herbatyzm jest kultem piękna, które daje się odnaleźć w codziennej, szarej egzystencji. Wdrąża poczucie czystości i harmonii, tajemnicę wzajemnej życzliwości. Jest nieśmiałą próbą osiągnięcia czegoś znośnego w naszym nieznośnym życiu.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 26 lut 2013, 18:27 
Kiper

Propo białej herbaty,
ja pijam nałogowo China Dragon i próbowałam White Monkey(nie smakowała mi) z:
htp://teaclub.com.pl/herbata/biala/kla ... y-produktu

Inna sprawa, że ten sklep oferuje wysoką jakość natomiast z klasycznych białych ma jeszcze Pai Mu Tan (dla mnie zbyt nijaka) oraz Nepal Shangri-La -> bardzo smaczna, lecz cena "fiu fiu"...

Czy ktoś jest w stanie polecić mi delikatniejsze białe herbaty ze stron internetowych lub jakiś konkretny sklep?

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 27 lut 2013, 18:30 
Kiper
Awatar użytkownika

Przedstawiony sklep raczej nie jest sklepem sprzedającym wysokiej jakości herbaty... Po zdjęciach wnioskuję, że to kolejny beznadziejny sklepik...

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 02 mar 2013, 22:34 
Kiper

Ja do tej pory nie znalazłam nic lepszego, a nie chciałabym przesadzać z cenami.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.