Fusy.eu - Niezależne forum o herbacie
http://www.fusy.eu/

Teabox - Stwórz własną wyjątkową mieszankę herbaty!
http://www.fusy.eu/viewtopic.php?f=20&t=564
Strona 1 z 1

Autor:  Boxly [ 14 mar 2019, 15:41 ]
Tytuł:  Teabox - Stwórz własną wyjątkową mieszankę herbaty!

Cześć, chciałbym Wam dziś przedstawić wyjątkowy sklep z herbatą w którym sami możecie stworzyć własną mieszankę w zależności od Waszych preferencji smakowych ale także potrzeb zdrowotnych.
htp://boxly.pl/produkt/teabox/
Jak to działa?

Wybierz swoje ulubione składniki, przeczytaj o ich właściwościach i ułóż z nich Twoją własną wyśmienitą kompozycje. Całość z niezwykłą ręczną starannością wymieszamy my i wyślemy do Ciebie już następnego dnia za darmo!

Skąd pochodzą składniki i kto je pakuje?
Anna to wieloletnia pasjonatka zdrowego trybu życia. Od 10 lat zajmuje się komponowaniem swoich własnych herbat dla siebie, rodziny i znajomych. Od jakiegoś czasu sprzedaje również swoje herbaty poprzez Boxly.

Kiedy wybierzesz swoją bazę i składniki – kierujemy zamówienie do Anny, która już dobrze wie co robić. Dobiera proporcje składników w taki sposób, aby wydobyć z herbaty jak najlepszy aromat i spotęgować jej właściwości.

Następnie Twoja herbata zostaje wysłana, a Ty z niecierpliwością zaciskasz zęby nie mogąc doczekać się swoich pyszności.

BONUS
Jeżeli kochacie herbatę tak samo jak my to możecie ustawić w sklepie automatyczne zamówienie (subskrypcje), a herbata będzie do Was przychodzić np. co 2 tygodnie. A to wszystko z darmową dostawą!

Zachęcam Was do zapoznania się składnikami, które można wykorzystać w mieszkankach:
htp://boxly.pl/produkt/teabox/

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/