Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 17 paź 2019, 23:45

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: SmakSztuki.pl
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 11:42 
Administrator
Awatar użytkownika

Pochwały: 3
Smak Sztuki

Obrazek

W asortymencie: herbaty, zioła, yerba mate, akcesoria herbaciane oraz ręcznie robione ozdoby, biżuteria i akcesoria.

NIP: 677-21-29-990

Kontakt telefoniczny oraz mailowy
Wysyłają Pocztą Polską, jest możliwość odbioru osobistego w herbaciarni w Krakowie.
Płatność przelewem lub gotówką podczas odbioru osobistego.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 21 sty 2019, 0:53 
Zbieracz herbaty

Pochwały: 1
Od ponad 2 lat zamawiam z smaksztuki.pl, przepiłem chyba już z 20kg moje odczucia są mieszane.

Co do samych składań zamówień... nagle okazuje się, że tej herbaty nie ma, ta jest droższa, skład jakiejś herbaty mieszanki się zmienił (po smaku dowiadujemy się po zakupie), cena jest źle naliczana, dosyć wodniste tłumaczenie sprzedającego, że cena tych herbat liczy się tak, a dany rabat nie działa przy tym zamówieniu... Jednym słowem mocno nieprofesjonalne od zamówienia, aż do rozpakowania. Brak gratisów, próbek, czegokolwiek, tylko to co się zamówiło, nawet jeśli regulamin wspomina o gratisie. Mam kartony, które prawdopodobnie pochodzą o producenta herbaty, nie mniej nożykiem są wycięte równe kwadraciki z danymi tego dostawcy...

Sama herbata jest bardzo dobra jakościowo. Pobija losowych dostawców z allegro, e-herbaty, czas na herbatę pod względem jakości. Dla mnie tylko półkę niżej od herbaty prosto z Chin, które dokładają do zamówień (pracuję w firmię, która od czasu do czasu dostaje z towarem darmową puszeczkę herbaty), ale to może być opinia lekko mijającą się z prawdą, być może różnorodność, darmowa herbata i ładne opakowanie wywiera na mnie delikatne wrażenie przez co oceniam trochę wyżej tą herbatę od herbaty z smaksztuki.pl. Nie mniej Czajownia i herbata po znajomych, którzy przywieźli prosto z Chin bije obecnie pod względem jakości smaksztuki.pl
Dodatkowo ta jakość jest płynna, czasem się dostanie wybitną herbatę, czasem tylko bardzo dobrą, rzadko jedynie dobrą.

Cena, jak dla mnie rewelacyjna. Biorąc jakość/cena najlepsza jak dotąd. Trudno znaleźć tańszą herbatę, a jednocześnie nie znam w tym przedziale cenowym coś mnie interesującego. Głównym powodem dlaczego zamawiam jest właśnie tutaj cena. Co prawda korzystam zamiast z zamówień detalicznych to z hurtowych, ale...

Różnorodność... niestety jest średnia. Kilka różnych herbat znajdziemy, ale obecnie to co mam trochę mi się... znudziło? Szukam czegoś więcej. Kilka herbat jest mocno podobnych, a sam sprzedający... nie wiem wydaje mi się, że nie umie precyzyjnie określić smaku i najczęściej proponuje "białą małpkę" jako alternatywę, która w moim mniemaniu jest średnia (a jego ulubiona).

Z tego co polecam to:
Chun Mee, Pai Mu Tan kokos i wanilia (ta mieszanka bardzo mi przypadła do gustu), Herbata biała Jaśminowa Cesarska Perła Long Zhu, Herbata zielona Yunnan SILVER TIPS, Herbata czarna Keemun Premium i oolongi.

Na co trzeba uważać:
Rosyjska karawana (nie wiadomo co tam jest... )
Herbata zielona Bi Luo Chun Nefrytowa Spirala Wiosny (miał problemy z dostawcą mam podejrzenie że się zmienił... na gorszego)

Jako stały klient, który rzadko zamawia, a dużo jestem traktowany nijako. Niby okej, wolę uczciwą cenę, niż gratisy, które są wliczane w koszt herbaty, ale... mały prezencik, proszę? :D

Po krótce:
- Ostatnio kupiłem pok koniec września, ale dzisiaj złożyłem nowe zamówienie
- Kupiłem:
Herbata biała Jaśminowa Cesarska Perła Long Zhu
Herbata zielona Yunnan SILVER TIPS
Herbata biała Pai Mu Tan KOKOS i WANILIA
Herbata zielona Bancha Japan Style
Herbata czarna Keemun Premium
Herbata czarna Yunnan Klasyczny
Herbata zielona Chun Mee
Herbata czarna Darjeeling FTGFOP1 First Flush
Herbata czarna Kenya Milima Black
Puszka EKO z LOGO 250 gram
Torebki do herbaty papierowe EKO 100 g klockowa 2-warstwowa
Herbata zielona Bi Luo Chun Nefrytowa Spirala Wiosny
Herbata czerwona Puerh 7-LETNI
-Ogólnie tak, mam jedynie złe odczucia z Darjeelinga.
-Realizacja zamówienia była szybka, jestem zadowolony.
-Mam mieszane odczucia z kontaktu ze sprzedającym. Ręcznie liczenie ceny (bo automatycznie była zła) zapewnienie późniejszego kontaktu (brak kontaktu), inne.

Autor postu otrzymał pochwałę

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.