Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 19 lis 2018, 7:47

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 21 gru 2011, 17:08 
Kiper
Awatar użytkownika

Pijecie takie herbaty? Trochę głupio pytać osób pijących herbaty dobrej jakości, ale ja czasami lubię wypić taką herbatę z pampersa. W tej chwili piję herbatę z Lidla marki Sir Edward Tea o smaku earl grey i przyznaję, że da się ją wypić ;)

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 27 gru 2011, 14:09 
Zwijacz herbaty
Awatar użytkownika

Próbowałam różnych torebkowych zielonych herbat (ciekawość), ale żadna nie była porównywalna ze zwykłymi liściastymi, więc odpuściłam. Czasami u znajomych, jak nie mają nic innego to piję torebkowe herbaty.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 29 gru 2011, 13:22 
Kiper

Rzadko kiedy pijam zwykłe herbaty ,jedynie u kogoś kto nie jest tak wyrafinowanym herbaciarzem jak ja.Choć przyznam ,że kiedyś byłem zaskoczony smakiem zwykłej zielonej herbaty z torebki ,była bardzo podobna do markowych herbat.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 29 gru 2011, 23:25 
Kiper
Awatar użytkownika

matrix pisze:
Rzadko kiedy pijam zwykłe herbaty ,jedynie u kogoś kto nie jest tak wyrafinowanym herbaciarzem jak ja.Choć przyznam ,że kiedyś byłem zaskoczony smakiem zwykłej zielonej herbaty z torebki ,była bardzo podobna do markowych herbat.

wow! Ale zaszczyt nas kopnal :)
Moje plebejskie gardlo w gosciach da sie czasem skusic na herbate z torebki, nawet z cytryna i cukrem.

Osobiscie nie pogardzilbym np. takimi torebeczkami :)

http://www.ebay.com/itm/Oriental-Beauty ... 588c22cab7

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 30 gru 2011, 12:51 
Kiper

Chodziło mi tylko o to ,że jeżeli nie muszę pić jakiejś zwykłej herbaty ,to jej po prostu nie piję.Oczywiście jeżeli byłaby to jakaś herbata dobrej jakości z torebki to nie odmówię ,jak najbardziej zasmakuję :-)

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 11 sty 2012, 17:30 
Kiper
Awatar użytkownika

"Wyrafinowanym herbaciarzem" ;) troszkę chyba przesadzasz. Osoba która mieszka w Japonii, po kursach herbaty, szkołach i obyta w sferze Mistrzów Herbacianych tak o sobie nie mówi pomimo powyższego doświadczenia i opicia w podejrzewam kilkukrotnie lepszymi herbatami niż Ty czy ja (mam tu na myśli Sayamę, Krzysztof wie cóż to osobistość).

Torebki które pokazałeś Krzysztof są przednie. Ale gdzieś widziałem jeszcze lepsze w cenie podobnej, bo około coś około 80-90zł

Jeśli jestem "w gościach" to oczywiście piję co podadzą. W domu czasami zaparzę sobie Ramsaya z biedronki i posłodzę, ale tylko jak najdzie mnie na taką herbatę ochota.

Zielone torebkowane nie smakują mi, zawsze mają dziwny posmak, a jak rozerwę woreczek to w środku sama jakaś miazga jest.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 12 sty 2012, 18:11 
Kiper
Awatar użytkownika

klown_szyderca pisze:
Zielone torebkowane nie smakują mi, zawsze mają dziwny posmak, a jak rozerwę woreczek to w środku sama jakaś miazga jest.

Mnie nawrocila z czarnej wlasnie herbata torebkowa - z Biedronki chyba, albo Lidla.
Wyzszgo sortu, w "muslinowych" piramidkach. Zielona z dodatkiem "czegos".

jak stwierdzilem, ze nie odrzuca, a nawet smakuje, wpadlem na pomysl, zeby próbować juz roznych czystych sypanych, bez diodatkow, kosztujacych 3-4 razy wiecej niz 100g. czarnej lisciastej :)) Potem zaczalem czytac w internecie i.......

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.