Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 26 kwie 2019, 13:22

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 13 mar 2019, 7:36 
Zbieracz herbaty

Ja swojej żonie ostatnio kupiłem bardzo dobre kosmetyki w sklepie internetowym https://ekonopnie.pl/kontakt . Z tego prezentu była po prostu bardzo zadowolona.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 13 mar 2019, 13:44 
Zbieracz herbaty

Ja swojej dziewczynę na urodziny dałem wizytę na rezonans magnetyczny kolana cena . Bardzo dobrze wiedziałem że ją bardzo kolano boli,a winnej przychodni była zapisana dopiero za tok.Teraz moja dziewczyna jest mi bardzo wdzięczna za to że jej tak to szybko załatwiłem.Każdemu te miejsce polecam.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 17 mar 2019, 23:01 
Zwijacz herbaty
Awatar użytkownika

dominik443 pisze:
Ja swojej dziewczynę na urodziny dałem wizytę na rezonans magnetyczny kolana cena . Bardzo dobrze wiedziałem że ją bardzo kolano boli,a winnej przychodni była zapisana dopiero za tok.Teraz moja dziewczyna jest mi bardzo wdzięczna za to że jej tak to szybko załatwiłem.Każdemu te miejsce polecam.

Hahahaha Mistrz! dziewczynie na urodziny wizyta na rezonans magnetyczny kolana HAH!

Ogólnie cały post jest żałosną reklamą jak wiele innych które od pewnego czasu zaczęły się tutaj pojawiać ale ten przynajmniej zabawnie to napisał.

Mój kanał na youtube -
www.youtube.com/channel/UCKT2NkGMmYuOTBdVJnQhSVQ

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 03 kwie 2019, 9:14 
Zbieracz herbaty

Mój chłopak świętował niedawno swoje trzydzieste urodziny, z racji tego, że jest on wielkim fanem herbat postanowiłam zakupić mu jego ulubioną herbatę zieloną. Po długich poszukiwaniach wybór padł na aromatyczną herbatę matcha, którą nabyłam w świetnie zaopatrzonym sklepie internetowym oferującym herbaty sprowadzane z różnych stron świata. Japońska herbata matcha bardzo zasmakowała Kubie, w niedalekiej przyszłości z pewnością ponownie ją zakupię.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.