Reklama opracowania środowiskowe
Dzisiaj jest 17 gru 2017, 14:51

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 21 lip 2017, 0:27 
Zbieracz herbaty
Awatar użytkownika

Witam wszystkich, nazywam się Daniel i jestem można powiedzieć początkującym herbaciarzem, herbatą interesuję się już od dość długiego czasu tylko że były to głownie herbaty torebkowe i z dodatkami, po przepiciu i wytestowaniu dużej ilości produktów, zdobyciu doświadczenia jak i także dość dużej wiedzy teoretycznej przenoszę się na herbaty czyste-sypane.
zacząłem prowadzić swoje herbaciane archiwum w którym umieszczam zdjęcia jak i także notatki na temat poszczególnych herbat - drive.google.com/drive/folders/0B_2rqrMR4YoPTnVlWVU3am5MY1E
myślę iż będzie to całkiem przydatna baza danych dla tych którzy chcieliby mieć więcej informacji na temat danej herbaty, aktualnie jakość zdjęć jest średnia ale od teraz każde nowe będzie lepszej jakości.

do tego jako iż jestem osobą która głownie testuje herbaty które aktualnie pije, oraz także dopiero
zagłębiam się we wszystkie smaki czystych herbat, mam w planach prowadzenie kanału na youtube
w którym właśnie będzie przedstawiona moja "herbaciana przygoda".

Mój kanał na youtube -
www.youtube.com/channel/UCKT2NkGMmYuOTBdVJnQhSVQ

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 23 lip 2017, 10:47 
Administrator
Awatar użytkownika

Pochwały: 3
Cześć,
Świetna sprawa z tym archiwum. Jeśli chcesz możesz też wrzucać tutaj na forum w dziale Doświadczenia herbaciane, na pewno w ten sposób więcej osób to zobaczy.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.