Reklama opracowania środowiskowe, hurtownia herbaty
Dzisiaj jest 27 paź 2021, 19:35

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witajcie!
PostZamieszczono: 12 lip 2018, 9:42 
Zbieracz herbaty

Cześć Wszystkim!

Na forum jestem nowy, ale w temacie herbaty stary ;)
Jak Wy, jestem miłośnikiem herbaty. Zajmowałem się kiedyś sprzedażą, obecnie prowadzę bloga, gdzie recenzuję herbaty. Serdecznie zapraszam: htp://www.facebook.com/herbuherbata/

W wolnym czasie uczę się języków obcych. Jak to niektórzy mówią, postanowiłem "wyjść ze swojej strefy komfortu", dlatego zdecydowałem się na orientalny język arabski. Lubię też kuchnię wschodnią - kaukaską i arabską.
Dużo gotuję, a przepisy także zamieszczam na swoich blogach, na które również serdecznie zapraszam:

www.myculinaryart33.wordpress.com oraz htp://smaker.pl/kucharz-thesecret

Jest mi miło, że istnieje takie forum, mam nadzieję, że wspólnie się wiele od siebie nauczymy.
A teraz czmycham do sklepu po imbir do herbaty, bo mam chore zatoki... Takie to "lato" :(
Jak mówi chińskie przysłowie: "Wystarczy, że wypijesz jedną filiżankę herbaty dziennie, aby umarł z głodu jeden farmaceuta.". ;)

Pozdrawiam!

Herbatniczek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: Witajcie!
PostZamieszczono: 13 lip 2018, 0:39 
Zwijacz herbaty
Awatar użytkownika

Pochwały: 1
Witaj na forum!

Na "blogu" widzę ze same sieciówki recenzujesz, zajmujesz się też innymi herbatami?

Swoją drogą "Herbatniczek" jest już taki Blog poświęcony herbacie prowadzony przez zdaje się Ewę.
Jakieś powiązania czy przypadek nazwy?

Mój kanał na youtube -
www.youtube.com/channel/UCKT2NkGMmYuOTBdVJnQhSVQ

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 13 lip 2018, 14:11 
Zbieracz herbaty

Daniel06 pisze:
Witaj na forum!

Na "blogu" widzę ze same sieciówki recenzujesz, zajmujesz się też innymi herbatami?

Swoją drogą "Herbatniczek" jest już taki Blog poświęcony herbacie prowadzony przez zdaje się Ewę.
Jakieś powiązania czy przypadek nazwy?

Nie tylko sieciówki (wschodniofryzyjska five o'clock), ale przede wszystkim. Pisałem o tym na blogu, w pierwszym poście. Celem bloga jest docieranie do przeciętnych konsumentów herbaty, a nie znawców. Zatem wybieram i recenzuję ogólnodostępne herbaty na naszym rynku. Innymi herbatami będę zajmował się tutaj na forum, bo wierzę, że tutaj siedzą ludzie, od których czegoś się nauczę.

Możliwe, że jest taki blog. Wybrałem nick jako pierwszy lepszy co mi przyszło do głowy. Wcale nie przypuszczałem, że będę tutaj oryginalny w tej kwestii. Nie zależy mi na tym. Liczy się treść, a nie etykieta ;)

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 13 lip 2018, 23:43 
Zwijacz herbaty
Awatar użytkownika

Yhm no chyba że tak, nie lubię facebook'a to ciężko mi się go przegląda.

Ze swojej strony napiszę ci tylko że na polskich forach to różnie bywa, ludzie są rozsiani pomiędzy fusami, ning (które chyba już przestało być aktywne) a forum eherbaty.
W ostatnim czasie to chyba na eherbacie mieliśmy największą aktywność ale ostatnio to też trochę zmalała (ja też aktualnie mam przerwę od swoich materiałów), a więc jeśli będziesz pisał jakieś recenzje na forum polecam robić to na dwóch forach, zawsze jest to jakaś większa aktywność w dwóch miejscach :)

I oczywiście polecam ci także moje materiały, kanał na Youtube i moje archiwum do których linki masz w mojej sygnaturze.

Mój kanał na youtube -

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 15 lip 2018, 9:30 
Zbieracz herbaty

Daniel06 pisze:
Yhm no chyba że tak, nie lubię facebook'a to ciężko mi się go przegląda.

Ze swojej strony napiszę ci tylko że na polskich forach to różnie bywa, ludzie są rozsiani pomiędzy fusami, ning (które chyba już przestało być aktywne) a forum eherbaty.
W ostatnim czasie to chyba na eherbacie mieliśmy największą aktywność ale ostatnio to też trochę zmalała (ja też aktualnie mam przerwę od swoich materiałów), a więc jeśli będziesz pisał jakieś recenzje na forum polecam robić to na dwóch forach, zawsze jest to jakaś większa aktywność w dwóch miejscach :)

I oczywiście polecam ci także moje materiały, kanał na Youtube i moje archiwum do których linki masz w mojej sygnaturze.

Dzięki Danielu za informację. Czyli polecasz forum eherbata?
Tak BTW, kolega chyba ma wiele wspólnego z Francją ;)

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 15 lip 2018, 18:15 
Zwijacz herbaty
Awatar użytkownika

Polecam ci fusy i forum eherbata :) obydwa miejsca.

Nie rozumiem o co chodzi z tą Francją?

Mój kanał na youtube -

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 16 lip 2018, 10:57 
Zbieracz herbaty

Daniel06 pisze:
Polecam ci fusy i forum eherbata :) obydwa miejsca.

Nie rozumiem o co chodzi z tą Francją?

No odesłałeś mi na swój kanał YT. Oglądałem recenzję. Masz wyraźnie zagraniczny akcent. Przypomina mi francuski.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 16 lip 2018, 11:41 
Zwijacz herbaty
Awatar użytkownika

Hm ciekawe, w ostatnim czasie też mi ktoś na to zwrócił uwagę, czy może spoza polski czasem nie pochodzę.
Ale nie, w Polsce się urodziłem, wychowałem itd, za to kiedy byłem dzieckiem bardzo dużo sepleniłem i właściwie nigdy nie uczyłem się aby to poprawić, z wiekiem moja wymowa sama z siebie się poprawiła ale i tak dużo z tego zostało.

Mój kanał na youtube -

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 18 sie 2020, 9:03 
Zbieracz herbaty

Witam wszystkich serdecznie spirulina

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.