Fusy.eu - Niezależne forum o herbacie
http://www.fusy.eu/

Dzień dobry, już nastawiam wodę.
http://www.fusy.eu/viewtopic.php?f=8&t=542
Strona 1 z 1

Autor:  EllenMartes [ 23 lip 2018, 9:30 ]
Tytuł:  Dzień dobry, już nastawiam wodę.

Witam wszystkich miłośników herbaty :)
Moja przygoda z herbatą zaczęła się gdy miałam roczek i wyżarłam granulowaną herbatkę dla dzieci. Potem przerzuciłam się na nieco lepsze odmiany ;) Moim wielkim objawieniem była pierwsza wizyta w herbaciarni parę lat temu gdy to moje oczy otworzyły się na bogactwo świata herbaty a kubki smakowe na głębię smaków zawartych w tych niepozornych listkach. Od tego czasu herbata towarzyszy mi w życiu jak ciastka, fantastyka, książki i upuszczanie sobie rzeczy na stopę. Kiedyś nawet kolekcjonowałam te kolorowe zawieszki z torebek herbaty. Potem przerzuciłam się na liściastą.
Moim marzeniem było otwarcie herbaciarni, ale dorosłość przed którą intensywnie się broniłam doprowadziła do dwóch rzeczy. Po pierwsze zdarza mi się że piję kawę i, czego się nigdy nie spodziewałam, nawet mi smakuje. Po drugie ogarnęłam, że w biznesach ważniejsze jest to czego chcą klienci a nie ja, zaczęłam więc modyfikować marzenia. Na razie jest to dość abstrakcyjna wizja, ale uznałam, że warto się dowiedzieć co pijają inni miłośnicy herbaty i postanowiłam dołączyć do was.

Ulubione herbaty: biała, zielona japońska. Liściaste, torebki jeśli nie ma innego wyjścia. Bez cukru, za to z ciastkiem jak najchętniej.

Autor:  Daniel06 [ 23 lip 2018, 11:59 ]
Tytuł:  Re: Dzień dobry, już nastawiam wodę.

Witaj na forum!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/